Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnicy miejscy przyłapani na kłamstwie

Utworzony przez qoozy, 31 października 2008 r. o 01:28 Powrót do artykułu
Ala napisał:
Do ~TOMASZ - AUTOR ODKRYCIA.~ Chciałabym też, by szanowny pan odkrywca wypowiedział się w sprawie zasad Kodeksu Pracy, o których wspomniałam, a których to aspektów nie raczył pan zauważyć. Aż dziw bierze, bo przecież pan taki spostrzegawczy i wrażliwy. Czekam na komentarz.
DLACZEGO MAM SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT KODEKSU PRACY? -ZROBIŁ TO JUŻ ZA MNIE PAN KOMENDANT SM KARZĄC SWOICH PODWAŁDNYCH. -CZYŻBY NIESŁUSZNIE UKARAŁ SWOICH PRACOWNIKÓW??? - CZYŻBY KARAŁ ICH ZA TO, ŻE "MIELI AWARIĘ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO...??? HEHEHEHE!!! SAMOBÓJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOMASZ - AUTOR ODKRYCIA napisał:
DLACZEGO MAM SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT KODEKSU PRACY? -ZROBIŁ TO JUŻ ZA MNIE PAN KOMENDANT SM KARZĄC SWOICH PODWAŁDNYCH. -CZYŻBY NIESŁUSZNIE UKARAŁ SWOICH PRACOWNIKÓW??? - CZYŻBY KARAŁ ICH ZA TO, ŻE "MIELI AWARIĘ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO...??? HEHEHEHE!!! SAMOBÓJ!
TO MAM NA MYŚLI: "Szefowie sprawdzili. Ale nie byli już skorzy do tego, by ujawniać fakty i kary, które nałożyli na podwładnych. Wczoraj sprawdziliśmy więc sami. * Kodeks dopuszcza różne kary. Po jakie sięgnęliście? - Przewidziane w kodeksie wykroczeń i kodeksie pracy, proszę sobie wywnioskować. * Proszę o konkretną odpowiedź, jakie to były kary? - Takie, jakie przewiduje kodeks wykroczeń i kodeks pracy - odpowiada Bańka. Jego szef, komendant straży Waldemar Wieprzowski, miał wyłączony telefon komórkowy. Z pytaniem zwróciliśmy się więc do jego szefa, czyli prezydenta Lublina."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
TO MAM NA MYŚLI: "Szefowie sprawdzili. Ale nie byli już skorzy do tego, by ujawniać fakty i kary, które nałożyli na podwładnych. Wczoraj sprawdziliśmy więc sami. * Kodeks dopuszcza różne kary. Po jakie sięgnęliście? - Przewidziane w kodeksie wykroczeń i kodeksie pracy, proszę sobie wywnioskować. * Proszę o konkretną odpowiedź, jakie to były kary? - Takie, jakie przewiduje kodeks wykroczeń i kodeks pracy - odpowiada Bańka. Jego szef, komendant straży Waldemar Wieprzowski, miał wyłączony telefon komórkowy. Z pytaniem zwróciliśmy się więc do jego szefa, czyli prezydenta Lublina."
IDŹ NA KURT PRZEDMATURANLY JEŚLI NIE UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. ...NO CHYBA ŻE JESTEŚ ZE SM - WTEDY TO JUŻ CI NIC NIE POMOŻE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
IDŹ NA KURT PRZEDMATURANLY JEŚLI NIE UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. ...NO CHYBA ŻE JESTEŚ ZE SM - WTEDY TO JUŻ CI NIC NIE POMOŻE.
Czytać to ja umiem, ale tobie przydałby się kurs SAMOOBRONY. Doskonale wiem, że to redaktor domagał się ujawnienia kary, ale "pana Tomasza" miał za koalicjanta w tej sprawie. Nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...